FIRMA SHV - SHV-vymazlené interiéry

Title
Přejít na obsah
Created with
WebSite X5
SHV INTERIÉRY
Vymazlené interiéry

FIRMA SHV

Truhlářská firma SHV byla založena v roce 1992 za účelem výroby atypických truhlářských výrobků. V současné době jsou za námi stovky spokojených zákazníků a tisíce dokončených zakázek. Zaměstnanci, kteří ve firmě pracují, jsou vyučeni v oboru truhlář, modelář. Jsou profesionály ve svém oboru. Jejich dlouholetá praxe dává firmě, ale hlavně klientům jistotu vysoké kvality zhotovených výrobků.

Toto všechno dává našim klientům záruku perfektně odvedené práce. Špičková kvalita je standardem firmy SHV INTERIÉRY. Nesnažíme se o nejlevnější ceny, dbáme na udržení kvality našich výrobků. Naše krédo je být nejlepší v tomto oboru. Snažíme se maximálně vyjít vstříc klientům.


Kompletní interiéry domů a bytů, na míru, dle přání zákazníka. Od SHV INTERIÉRY  můžete dostat ten nejmodernější interiér, luxusní interiér, ale i klasický renesanční nábytek. Náročný zákazník je pro nás výzvou, naše reference potvrzují, že dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vždy dodržujeme dojednaný termín dokončení zakázky.

Created with
WebSite X5
Návrat na obsah